Tropical Paradise Investments

nabízí profesionální služby při výstavbě, koupi či pronájmu nemovitostí na Bali a okolních ostrovech v Indonésii. Díky osobním dlouholetým zkušenostem s nemovitostmi na Bali, můžeme klientům předat cenné informace, tak aby se vyvarovali chybám 
ušetřili tak svůj čas i finance.

Tropical%20Paradise%20Investments%20Office

Tropical Paradise investments má ve své nabídce desítky vhodných nemovitostí k prodeji či pronájmu, ať už luxusní vily, resorty, cenově dostupné apartmány nebo investiční pozemky. Samotný proces koupě nemovitosti v Indonésii se v mnohých aspektech dost zásadně liší od toho, na který jsme zvyklí z domova. Neznalost bohužel neomlouvá a daň v podobě zklamání, zbytečných výdajů a mnohdy i zcela zásadních problémů právního rázu, kterou mnozí investoři na tomto krásném ostrově zaplatili, jen proto, že nebyli správně informováni, je možno se snadno vyhnout. Naše společnost je postavena na klíčových principech otevřenosti a upřímnosti a snaží se poskytovat všem svým klientům co nejlepší služby nejen během nákupu vysněné nemovitosti, ale i po koupi. Nabízíme jasnou, přímou, osobní a konstruktivní komunikaci. Vše v češtině, kde není prostor pro nedorozumění či nic, co by zůstalo tzv. ztraceno v překladu.

Naším cílem je pomoci vám najít druhý domov v krásném exotickém ráji, kde vás každý nový den přivítá sluníčko a čerství vánek oceánu. Případně vám pomůžeme dobře investovat s vysokou návratností.

V případě zájmu vám samozřejmě zajistíme ubytování a zařídíme vše, co bude při vašem pobytu zde v rámci prohlídek a výběru nemovitosti třeba. Samozřejmostí je také doprovod na veškeré schůzky a jednání, asistence v češtině, konzultace s advokátem ohledně všech relevantních právních úkonů. Pokud si to budete přát, rádi vám také pomůžeme s běžnými záležitostmi spojenými s nastavením provozu vaší nové nemovitosti, doladěním interiéru, vyhledáním odborníků, kteří pomohou s péčí o váš nový domov, zahradu, atd. Neváhejte nás kontaktovat,rádi vám splníme vaše sny.